Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaElektrikli AraçlarBorgWarner, Çin'de elektrikli sürücüler sunuyor

BorgWarner, Çin’de elektrikli sürücüler sunuyor

BorgWarner, üç Çinli elektrikli model için eDM elektrikli sürücü modülünü tedarik etmeye başladı. EDM, JMC Ford Territory EV, Aiways U5 ve Leading Ideal One’a güç sağlayacak.

Üreticiye göre, eDM’nin ana ayırt edici özelliği modülerliğidir. Modül, örneğin, çözümü ön veya arka aksa monte etmek mümkün olmalıdır. BorgWarner’a göre, eDM hem tamamen elektrikli hem de hibrit araçlar için kullanılabilmelidir. Çin’in Pekin ve Wuhan’daki fabrikalarında üretim halihazırda devam ediyor.

Sürücünün şu anda kullanıldığı üç modelin tamamı elektrikli SUV’lar olsa da, bu muhtemelen sürücüden çok müşteri talebinden kaynaklanıyor. BorgWarner’a göre tahrik ünitesi Aiways U5 ve JMC Ford Territory’de (ve her biri 120 kW çıkışa sahip) ön aksa monte edilirken, elektrikli SUV Leading Ideal One arka aksa kuruluma dayanıyor. Burada eDM, 140 kW’lık bir güce sahiptir.

Leading Ideal One ve Ford ortak girişiminin elektrikli SUV’si yalnızca Çin pazarı için tasarlandı. EDM ayrıca Aiways U5 şeklinde Avrupa’ya da gelecek: Avrupa’da ilk teslimatların Eylül için yapılması planlanıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments

Abdurrahim Yalçın on Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma