Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaHaberlerİrlanda'da Nissan Leaf için% 0 finansman

İrlanda’da Nissan Leaf için% 0 finansman

Nissan ve Allied Irish Banks (AIB), İrlanda’daki Nissan Leaf için% 0 finansman başlattı. ‘Sıfırın Gücü’ girişimi, tüketicilere% 0 finansmayla bir Nissan LEAF satın almanın yanı sıra bir yıllık ücretsiz servis hizmeti de sunuyor.

Nissan, yeni teklifin, şirketin uzun ömürlü elektrikli otomobilini satın alırken beş yıl içinde finans ve işletme maliyetlerinde 13.000 € ‘dan fazla tasarruf ve 11 ton karbondioksit emisyonu içerdiğini tahmin ediyor.

Genel olarak ortaklar, sürücülere İrlanda’da türünün ilk örneği olduğunu iddia ettikleri her şeyi kapsayan bir teklif sunarak İrlanda hükümetinin İklim Eylem Planını desteklediklerini söylüyorlar .

Şirket basına yaptığı açıklamada, Nissan Leaf’in ülkedeki en çok satan elektrikli araç olduğunu ve ülke yollarındaki 11.684 EV’nin yaklaşık 5.406’sını oluşturduğunu söyledi.

Japon firma Leaf’i komşu Britanya’da, Nissan’ın Avrupa’daki son açık fabrikalarından biri olan Sunderland’daki tesisinde inşa ediyor. Göre son yeniden yapılanma planları , ittifak ortağı Renault kıtada öne almaktır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments

Abdurrahim Yalçın on Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma