Çarşamba, Haziran 19, 2024
Ana SayfaHaberlerLEVC Almanya'da açılıyor

LEVC Almanya’da açılıyor

London Electric Vehicle Company (LEVC), Almanya’daki ilk satış ve servis ortaklığını Markötter Bielefeld otomobil bayiliği ile tamamladı. Bu adım, geçen yıl Frankfurt’ta Orta Avrupa satış ofisinin kurulmasını takip ediyor.

Otomobil bayisi Autohaus Markötter Bielefeld, TX Shuttle ve yeni Transporter VN5’i sunacak. Şimdiye kadar, Bielefeld’deki bayi tarafından üç yerel operatöre ondan fazla TX Shuttle modeli satıldı. Ancak LEVC, 2021’in sonuna kadar 21 Avrupa ülkesinde temsil edilmeyi planladığından, bu genişleme kapsamının sonunu işaret etmiyor.

LEVC CEO’su Joerg Hofmann, “Almanya’daki ilk tam LEVC satış ve servis ortağımızı atamak, Avrupa’daki bayi ağımızı genişleterek ihracat stratejimizde ilerlediğimiz için önemli bir kilometre taşıdır,” diyor LEVC CEO’su Joerg Hofmann: “Artık aktif olarak yeni arayış içindeyiz. İş planımızı gerçekleştirmemize yardımcı olacak AB bölgesindeki iş ortakları. “

Güncelleme 02 Eylül 2020 : London Electric Vehicle Company, Avrupa’daki genişlemesini Almanya’nın en büyük iki şehrinde yeni bayileriyle sürdürüyor: Berlin’deki Koch Gruppe Automobile AG ve Hamburg’daki AMC Kruell GmbH artık LEVC araçları için satış ve satış sonrası hizmet sunuyor. Almanya’daki LEVC bayilerinin sayısı böylece, otomobil bayisi Markötter Bielefeld’in Temmuz ayında ortak olarak ilan edilmesinin ardından üçe yükseldi.

Üç bayiye ek olarak, LEVC’nin Almanya’da Berlin, Karlsruhe, Hamburg, Hanau, Krefeld ve Münih’te olmak üzere altı satış sonrası lokasyonu bulunmaktadır. Bu, şu ana kadar orada tam hizmet veren bir bayi bulunmamasına rağmen, Almanya’nın güney kesiminin de şimdilik kapsanacağı anlamına geliyor.

LEVC, AB çapındaki ağın 2021 sonuna kadar 21 Avrupa ülkesini kapsayacağını söyledi.

30 Eylül 2020 Güncellemesi : LEVC, Almanya’daki bayi ağını genişletmeye devam ediyor. En son eklenenler Karlsruhe’deki Geisser ve Regensburg’daki SVENSCAR otomobil bayisidir. Almanya’daki tam LEVC bayi sayısı bu nedenle beşe çıkar.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments

Abdurrahim Yalçın on Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma