Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaHaberlerTOGG Üç Yeni Deneyim Merkezi Açtı **2023**

TOGG Üç Yeni Deneyim Merkezi Açtı **2023**

TOGG, hızlı, etkin, kesintisiz ve verimli bir kullanıcı deneyimi sunma hedefiyle İstanbul, İzmir ve Adana’da üç yeni deneyim merkezi açtı. Bu yeni açılan merkezler, İzmir Agora AVM, M1 Adana AVM ve İstanbul Zeytinburnu Yedi Mavi AVM’de bulunmaktadır.

Kullanıcılar bu merkezlerde Türkiye’nin ilk doğuştan elektrikli akıllı cihazı T10X’i inceleyebilir, Trugo adlı sorunsuz şarj deneyimi sunan cihazı deneyimleyebilir ve Togg’un dijital platformu Trumore için oluşturulan alanlarda Togg dünyasını yakından tanıyabilirler. Togg, Türkiye’nin 7 bölgesinde deneyim merkezleri, servis ve teslimat noktaları açmaya devam edecek.

İbrahim Arslan
İbrahim Arslan
İbrahim Arslan, 10 yılı aşkın sektör deneyimine sahip bir otomotiv uzmanıdır. ASE Master, L1, L2 ve L3 Advanced Level Specialist sertifikasının yanı sıra Advanced Automotive Systems lisans derecesine sahiptir. İbrahim, kariyeri boyunca becerilerini otomotiv arıza analizi incelemeleri, danışmanlık, teşhis yazılımı geliştirme ve tabii ki yazmaya yönelik olarak uyguladı. İbrahim, onu elektrikli araçlar ve otonom sistemler gibi en son endüstri trendlerini takip etmeye motive eden matematik, bilim ve teknoloji tutkusuna sahip. Aynı zamanda, 1987 Chevy Cavalier Z-24 ve 1998 Chevy Astro Van AWD gibi eski araçlara bir zaafı var.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments

Abdurrahim Yalçın on Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma