Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaElektrikli AraçlarKia, talebi karşılamak için Birleşik Krallık e-Niro üretimini arttırdı

Kia, talebi karşılamak için Birleşik Krallık e-Niro üretimini arttırdı

Birleşik Krallık’ta Kia, “yoğun talebi” karşılamak ve bekleme sürelerini kısaltmak için e-Niro ve Soul EV elektrikli crossover arzını artırdı. Koreli markanın Haziran sonunda daha ucuz e-Niro seçenekleri sunmasının ardından Kia, Temmuz ayının İngiltere satışlarına göre rekor seviyedeki en iyi ay olduğunu söyledi.

Temmuz ayında Kia, geçen yılın aynı dönemine göre% 28 daha fazla e-Niro ve Soul EV satmayı başardı. Haziran ayının sonlarına doğru Kia, İngiltere’deki müşterilerine daha ucuz e-Niro seçenekleri sunmaya başladı . Niro serisi hibrit, plug-in hibrit ve tamamen elektrikli versiyonlarla geliyor ve Temmuz ayında Kia’nın en çok satan modeli oldu.

Şimdi, talebi karşılamak için 800-9000 civarında e-Niros İngiltere’ye doğru yol alıyor. Zaten bu yıl bu yıl yaklaşık 7000 adet satıldı. Kia, müşterilere e-Niro siparişini şimdi verenlerin önümüzdeki ay elektrikli arabalarına sahip olabileceklerini söylüyor.

Kia UK CEO’su Paul Philpott şunları söyledi: “Niro ailesi, Birleşik Krallık ürün teklifimize artan çeşitlilik, stil ve eko kimlik bilgileri getirdi. Kıyılarımıza gelen ek e-Niro mevcudiyeti ile bayi ortaklarımızı, araç için aldığımız büyük talebi karşılamak için daha iyi bir konuma yerleştiriyor. ” “Dahası, yakın zamanda piyasaya sürülen Soul EV, müşterilerimize istediklerini istedikleri zaman verme kabiliyetine katkıda bulunuyor.”

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments

Abdurrahim Yalçın on Otomatik Şanzıman Geç Vites Atma